Скарбничка класного керівника

«Дари чарівниці Осені»
Щорічно в нашій школі проводиться виставка дитячих робіт  «Дари чарівниці  Осені». Учні створювали   різноманітні  композиції з природного матеріалу та квітів. Наш клас представив ось такі чудові картини.
Фестиваль змагань «Козацький гарт» серед учнів 7-9 класів
9 жовтня 2017 року у спортивній залі школи відбувся спортивний фестиваль  для учнів 7-9 класів за програмою змагань «Козацький гарт». В програму змагань входило: стрибки у довжину, стрибки через скакалку за 30с., човниковий біг 4х9м., виготовлення емблеми та захист  девізу команди. За результатами змагань І місце посіла команда 9 класу у складі: Васильченко В. (капітан), Каптьол С., Оберемок О., Гриценко С., Анікєєва В., Надрічна О., Овдієнко А., Лехасенко Н.    Фоторепортаж   змагань «Козацький гарт» серед учнів 7-9 класів
Екскурсія до спортивного комплексу «Славутич-Арена» та спортивного клубу «Тонус»
Доброю традицією у нашій школі є проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури і спорту. Логічним його завершенням стала екскурсійна поїздка учнів школи в м. Запоріжжя, де вони мали можливість відвідати спортивний комплекс «Славутич-Арена» та  спортивний клуб «Тонус».  Учні 9 класу відзначилися у змаганнях з міні-футболу, у районних змаганнях з пішохідного туризму, у стрибках через скакалку і були нагороджені цією безкоштовною поїздкою.
Наш 9-й клас вітає всіх працівників освіти з їх професійним святом!


Розпочинаємо новий навчальний 2017-2018 рік. Успіхів всім нам!

Підводимо підсумки 2016-2017 н.р.

Наш 8 клас визнано переможцем шкільної інтелектуальної гри "Еврика". Склад команди: Васильченко Владислав, Надрічна Олена, Коваленко Євген, Оберемок Олександр, Маслов Данило. Капітан команди - Анікєєва Валерія.
На святі Останнього дзвоника  Каптьола Станіслава було нагороджено грамотою в номінації "Талант року". Без його музичного супроводу не проходило жодне свято.
За активну участь у житті школи були відзначені грамотами та цінними подарунками Отрішко Анна, Анікєєва Валерія
  • Спортивний колектив 8 класу нагороджений грамотою за І місце у шкільній спартакіаді серед учнів 7-8 класів
  • Нагороджені грамотою за ІІІ місце зі стрільби з пневматичної гвинтівки (Васильченко В., Лехасенко Н., Оберемок О.)  У особистому заліку серед дівчат І місце виборола – Лехасенко Н. (27 балів) У особистому заліку серед хлопців   Оберемок О. посів ІІІ м. ( 24 бали ).
  • Лехасенко Н. посіла І місце в особистому заліку серед дівчат, виконуючи «Піднімання тулуба з положення лежачи, руки за головою» - 200 разів.
  • Нагороджені грамотою за І м. у змаганнях з шашок серед учнів 7-8 класів (у складі команди: Лехасенко Н., Анікєєва В., Васильченко В., Каптьол С., Коваленко Є.), 

Краплина добра для бійців АТО в День Святого Миколая

Учні нашої школи переймаються долею України та підтримують наших  воїнів-захисників, завжди включаються в проведення різних  благодійних  акцій,   виховних  заходів, пишуть   листи воїнам,  малюють  малюнки, виготовляли власноруч  сувеніри-обереги  і це все передають у  зону АТО. До цього часу у нашому класі не було жодного учня, в якого тато брав участь у АТО.  В цьому році у нашому класі навчається Литвиненко Наташа. ІІ тато захищає Україну, а вона зі своєю матусею молиться про його  повернення. Напередодні Дня Святого Миколая ми всім класом написали привітального листа саме Наталкиному татусеві, Миколі Івановичу, і прохаємо у Святого Миколая повернення наших захисників  живими і здоровими. 
Повертайся, будь ласка, живим.
Я прошу не багато, й не мало.
Кожен вечір молюсь всім святим
Щоб нещастя тебе не спіткало.
Щоби Янгол закрив от біди,
Над тобою розправивши крила,
І шоб куля лихої орди
Не побачила, не зачепила.
Ясним ранком, та днем дощовим,
Я шепочу у синєє небо:
Повертайся, будь ласка живим,
Батьківщина чекає на тебе.

Участь у благодійній продовольчій ярмарці

28 жовтня 2016 року в КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.»,  в День визволення України від фашистських загарбників, відбувся благодійний ярмарок солодощів та випічки. Учні  та батьки нашого класу ретельно підготувалися до акції, про що свідчили переповнені солодощами столи. Наш клас виручив 300 грн, отримав позитивні емоції і цього дня всі були ситі, а це значить - в гарному настрої. Особлива подяка виноситься таким учням класу:  Анікєєвій В., Богині Д., Булавін В., Васильченко В., Герасименко А., Гриценко С., Алєксєєнко Я., Калайді А., Каптьолу С., Коваленко Є., Кокош А., Надрічному М., Лехасенко Н., Литвиненко Н., Маслову Д., Оберемок О., Овдієнко А., Отрішко А., Тимошенко Д. 

Участь у виставці прикладного мистецтва

 7 жовтня 2016 року в школі з метою розвитку учнівських естетичних смаків, фантазії, дрібної моторики рук, було проведено «Свято врожаю» у формі виставки дитячих робіт з природних матеріалів. Ми створювали картини.

Щирі вітання теперішнім та колишнім працівникам освіти

30 вересня учні нашого класу привітали працівників школи з їхнім професійним святом - Днем працівника освіти. Також цього дня було проведено святкову виховну годину, на яку завітали запрошені вчитель-пенсіонер Букрєєва Валентина Миколаївна (вчитель хімії та біології) і колишній завідувач по господарській частині Суркова Надія Давидівна. Учні із задоволенням слухали розповіді про їх невтомну працю, а потім влаштували їм святковий  концерт, від якого працівники освіти отримали гарний настрій.2016-2017 навчальний рік. Тепер ми 8 клас. Перший день навчання. 


В нашій шкільній родині поповнення. Шість новеньких учнів.

Проведення навчальної практики

Свято Останнього Дзвонка
      Як одна мить проминув  рік навчання. На святі Останнього Дзвоника наш клас був визнаний  переможцями  конкурсу „Кращий клас по самообслуговуванню”.    Учні класу  завжди бережно ставляться  до шкільного майна, постійно підтримують чистоту і порядок, створили комфорт і  затишок у своїй класній кімнаті. Класний колектив нагороджений Грамотою та пам’ятною дошкою , а сільський голова Малахатка  А. М.   вручив грошову премію.

Виховний захід до 145-річчя Лесі Українки

Виховна година до дня вшанування Героїв Небесної сотні


Дівоча коса - українська коса
Напередодні Дня Закоханих, 12 лютого в нашій школі вирішили влаштувати свято коси. Зачіска з кісок виглядає дуже гарно, охайно, додає ніжності образу. Коса йде всім: і дорослим дівчатам, і самим юним красуням. Так, учениці нашого класу підтримали цю пропозицію   і зробили гарні зачіски – заплівши коси.


Відзначення Дня Соборності України

Класні учнівські збори

 У відповідності  з планом роботи учнівського самоврядування  школи  15 січня відбулися   класні учнівські збори. Мета зборів полягала у розвитку вмінь учнів аналізувати  свою діяльність, роботу класу за певний період часу, формувати власну громадську позицію  з питань шкільного життя.

     У ході проведення класних учнівських зборів учні, згідно черги денної, проаналізували ( у формі звітів та у процесі обговорення ) навчальну діяльність, організацію повсякденного життя  класу, відмітили добрі справи своїх товаришів, у формі товариського  спілкування  звернули увагу на недоліки своїх товаришів, намітили плани на майбутнє. 

Участь у конкурсі озеленення класних кімнат


                       13 січня 2016 року члени центру «Добробут»  здійснили перевірку та підвели підсумки конкурсу по озелененню класних кімнат. За результатами перевірки  наш клас був відзначений як один з найкращих.

     Квіти допомагають розвинути творчі здібності, благотворно впливають на серцево-судинну систему і на фізичний, психічний та енергетичний стан людини в цілому. Кімнатні рослини мінімізують шкідливий вплив побутової техніки та синтетичних матеріалів у приміщенні, очищають простір навколо себе, створюють атмосферу комфорту, захищають приміщення від небажаних впливів. Головне, що потрібно пам’ятати – про кімнатні квіти треба дбати і дарувати їм свою любов, тільки тоді вони будуть служити надійним захистом від багатьох  життєвих негараздів.        

                                Сценарій Новорічного свята для учнів 5- 7 класів 


"Україна - це Ми"

      23 вересня в приміщені Оріхівського будинку культури  відбулася музична  вистава Запорізького обласного  академічного театру  молоді (ТЮГ) «Україна — це Ми» з нагоди святкування 240-річчя м. Оріхова і 72 річниці визволення району. Цю напівфантастичну-напівміфічну виставу мали можливість переглянути мої вихованці і поринути у світ міфології.  Вистава розкриває красу і самобутність української культурної спадщини, розповідає про її дивовижних героїв, вчить щиро, відкрито шанувати та пишатися рідною країною – славетною Україною.


                      18 вересня  -  День визволення села Мала Токмачка

Минули десятиліття після жахливих подій Другої світової війни, але ми свято бережем світлу пам'ять про загиблих у тих боях.  Учні вшанували  квітами та хвилиною мовчання  полеглих солдат біля пам’ятного знаку на місці бою 150-го гвардійського артилерійського протитанкового полку за визволення с. Мала Токмачка та біля пам'ятного знаку "Врятоване поле"


Участь у благодійній ярмарці

12 жовтня, напередодні  Дня Захисника України, у стінах нашої школи була організована благодійна акція  збору коштів для воїнів АТО у вигляді  продуктового ярмарку.Саме цей ярмарок довів, що не залишилося жодної байдужої  батьківської, вчительської, учнівської душі, — всі класи взяли активну участь у благодійній акції «З любов’ю до України». Чого тільки не було на ярмарку! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, калачі Кошти  зібрані  в  ході проведення шкільного благодійного ярмарку до  Дня захисника України  в  сумі   2224  гривні   направлені  до  громадської   організації   «Запорізька  рада  ветеранів  АТО».                                 Участь класу у конкурсі фізхвилинок

 Фізхвилинка – це невід’ємна частина навчального процесу, вона необхідна для розслаблення та переключення уваги учнів, для збереження  здоров’я учнів.  5, 6 жовтня 2015 року в нашій школі пройшов конкурс фізкультхвилинки. В цьому конкурсі взяли участь учні 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 класів.  На чолі з фізоргами, кожен клас продемонстрував свої  улюблені комплекси вправ під музичний супровід. Діти отримали  позитивні емоції та заряд енергії на весь день. Дякуємо всім  за активну участь у  конкурсі фізхвилинок. 

                                    Вшанування 200-річчя з дня народження 

                                      Тараса Григоровича Шевченка

Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного Таланту. Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ. 9 березня 2014 року український народ відзначає 200 років від дня його народження. Шевченко залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам’ять про себе.
     Напередодні цієї визначної дати  ми вшанували пам'ять великого Кобзаря. Духмяний хліб на рушнику, палає  свічка, лунають  вірші з уст учнів, твори Шевченка, покладені на музику українського композитора  М.Лисенка…  Здається, що в цей час  ми торкаємося серцем Шевченківських творів, проймаємося їхнім духом. Слухаючи «Заповіт» Шевченка з вуст Богдана Ступки – розуміємо «Нам є чим  і ким гордитися». Учні із задоволенням брали участь у літературній вікторині «Життєвий та творчий шлях Т.Г.Шевченка» та з нетерпінням чекали  на смакування хліба.
      Тарас Шевченко  пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні завжди пам’ятати про генія українського народу.
      Дорогі учні! Хочеться вірити, що ви будете шанувати, читати й любити Шевченка 

           Туберкульозу скажемо - НІ!  

  Однією з головних проблем людства є туберкульоз. Сухоти, тяжкий спадок минулого, повернулися в сучасний світ у формі суперінфекції, проти якої виявилися малоефективними сучасні ліки й вакцини.  Туберкульоз - це небезпечне інфекційне захворювання, яке може вражати всі органи, але найчастіше вражаються саме легені.      І ми не можемо стояти осторонь, знаючи про цю проблему

                    

  

Немає коментарів:

Дописати коментар