Позакласна робота

Участь у творчих конкурсах

Конкурс ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив"
                                                
Конкурс дитячого читання "Книгоманія"
  •                        




Участь в  Міжнародної грі зі світової літератури  «Sunflower»


Інтернет-олімпіади

Міжнародний конкурс шкільних медіа

       З грудня 2001 року сторінки шкільного часопису стали інформаційним довідником з питань навчально-виховної діяльності і життя школи, місцем висвітлення проблем закладу і шляхів їх вирішення.
      В 2005 році, за ініціативою учнівського комітету було створено другу шкільну газету – інформаційно-розважальний бюлетень «Форум», першими редакторами якої були Попова Тетяна та Вернер Яна. Редакційна група  спробувала себе у ролі журналістів, коректорів, редакторів, дизайнерів, дописувачів, фотокореспондентів.
       Газета відображає бурхливе, різноманітне, неповторне, шкільне життя. Шкільна газета, як фотоальбом, у якому залишаються самі яскраві моменти  життя. Якщо учень переміг у якому-небудь конкурсі, то про це  довідаються не тільки його друзі, але й вся школа. родичам. Так само газета допомагає не тільки знайти нові таланти, але й позбутися від комплексів. Наприклад, ти соромишся комусь зізнатися в любові, то скажи про це за допомогою газети. І тоді в школі буде на одну пару більше. Ви з'їздили із класом у якусь цікаву поїздку? Напишіть про це в газеті, нехай про це довідаюся всі (і заздрять).  Ти розумний і навколо тебе однодумці? Поєднуйтеся в шкільний клуб «Що? Де? Коли?» і про вас обов'язково напишуть у газеті. Шкільна газета допомагає учням реалізуватися в активному шкільному житті й зайняти свою позицію. А так само вибрати майбутню професію, свої пріоритети, погляди на життя. 
      Учні нашої школи були неодноразовими учасниками фестивалю шкільної преси на базі дитячого оздоровчого комплексу Маяк”, де завоювали почесні призи, входили до редакційної групи газети Павутина”. 
         З листопада 2006 року редакційна група бере участь  у Запорізькій обласній виставці газетних видань молоді „Молодіжний акцент”, також є неодноразовими переможцями обласного конкурсу “Нащадки переможців”
       В бюлетені в окрему колонку висвітлюються слова вітання та побажання від редакції, головні події, новини шкільного життя, найцікавіше в номері.  На сторінках газети учні мають змогу висловлювати свої роздуми, побажання, поздоровлення вчителям, друзям. Не даремно ж девіз нашої газети:                                             
 Хочеш бути почутим – пиши нам!

                           Оформлення кабінету світової літератури


Деякі книги незаслужено забувають , але немає жодної,

 яку незаслужено б пам’ятали.

У.Х. Оден


Навчальна практика. Бібліотечний урок

                             Книга – одне з найбільших чудес, створених   людиною.  Вона  відкриває нам світ, допомагає  уявити минуле, заглянути в майбутнє. Бібліотека – це той храм, куди ти можеш прийти, вибрати книгу і відчути як в тобі народжується духовність. В одному з таких храмів, а саме  в Оріхівській районній бібліотеці для дітей,  побували  учні 6 класу з вчителями світової літератури Білостоцькою Л.Я. та Васильченко Л.І. під час проходження навчальної практики.

     У світлих та затишних приміщеннях бібліотеки нас чекали ініціативні та привітні працівники. Провідний бібліотекар дитячої бібліотеки Лариса Василівна Черепаха  провела екскурсію  та цікаву вікторину. Учні із задоволенням взяли участь у конкурсах: "Відгадай загадки", "Казкове ерудит-лото", "Прислів"я". Не тільки свої знання з літератури могли показати юні читачі, а й акторську майстерність під час інсценізації казки «Ріпка» на новий лад.   В читальному залі нас зустріли теплою привітною посмішкою Хілько Юлія Миколаївна, Прокопенко Тетяна Михайлівна та Омел’яненко Людмила Степанівна. Вони звернули нашу увагу на книжкову виставку. Показали саму велику і саму маленьку книги, з малюнками і без малюнків, енциклопедії, книги сучасних дитячих письменників і наголосили, що в книзі головний зміст, а не зовнішній вигляд. Але берегти їх потрібно обов’язково.  Учнів здивував читальний зал наявністю комп’ютерів, підключених до мережі Інтернет. Бібліотекарі розповіли про роль цієї техніки в бібліотеці і як легко знайти потрібну книгу чи бібліотеку в мережі Інтернет. Учні закріпили практичні навички  у роботі з бібліотечними каталогами. Надзвичайно цікавим і пізнавальним було спілкування з працівниками бібліотеки, з якою любов’ю вони розповідали про свою професію, що призводить до думки „Бібліотекар – це не професія, а стан душі”. У давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі» - і це дійсно так.

Немає коментарів:

Дописати коментар