День учнівського самоврядування

Робота вчителя - благородна праця, яка потребує великих знань, впевненості, терпіння та щоденної підготовки. Це твердження чули всі, в тому числі і діти. А як відомо, найкращий спосіб переконатися в справедливості того чи іншого твердження - це перевірити його на власному досвіді. Саме в цьому і полягає основна виховна задача дня самоврядування, який був проведений у нашій школі 8 грудня.
Цього дня в ролі вчителя зарубіжної літератури спробували себе Васильченко Даріна, учениця 7 класу та Анікєєва Валерія, учениця 9 класу.
Валерія викладала у 7 класі. Тема уроку: «Редьярд Кіплінг «Балада про Схід і Захід». Ця тема є болючою і актуальною і в наші часи. Валерія змогла доступно донести до учнів ідею балади, яка полягає в тому, що немає Заходу без Сходу, а Сходу — без Заходу, всі частини поєднуються в одному цілому, світ різнобарвний і багатоликий, тому завдання справжньої людини — увібрати, зрозуміти, поважати й полюбити це розмаїття; завжди є шанс подолати протистояння різних сил та ідей, якщо люди будуть поважати один одного, дотримуватися законів честі й розв’язувати всі конфлікти мирно.
Даріна в ролі педагога була  у 6-А та 6-Б класах. Тема уроку: «М.В.Гоголь. «Ніч перед Різдвом». Тема кохання у творі. Образи Оксани і Вакули». Для неї ця тема була близька через те, що в минулому році вона виконувала роль Оксани під час інсценізації цього твору. Але все ж таки вителям-дублерам знадобилася допомога  у тонкощах складання плану уроку,  у вивчені теми попереднього уроку і відпрацюванні нової так, щоб зуміти викласти її дітям в класі.
Гадаю, що набутий досвід знадобиться їм у подальшому житті. Потрібно пробувати, проявляти ініціативу. Життя - це вічний пошук себе, постійна боротьба за своє призначення. Не помиляється тільки той, хто нічого не робить.


Немає коментарів:

Дописати коментар